Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 +380362643130 +380362643131 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Служба обліку та реалізації води

Оформлення пільг і субсидій

Оформлення пільги

 1. Звернутися, залежно від місця проживання заявника, до Міського Управління праці та соціального захисту населення або Oбласного Управління праці та соціального захисту населення для внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків.

2. Звернутися особисто до оператора служби обліку і реалізації води за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікна №№ 1-9 (див. графік роботи) із заявою про отримання пільги на оплату послуг.

 До заяви надати наступні документи:

- посвідчення пільговика (копія та ориґінал)

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

 Увага! Пільги надаються з дати звернення!

 У разі закінчення терміну дії посвідчення і продовження його дії повідомити про це службу обліку і реалізації води з наданням нового посвідчення.

 Оформлення субсидії

 1. Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 за № 621 затверджено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, згідно з якими змінено відсоток середньомісячного сукупного доходу для нарахування субсидій громадянам, зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку):

- з 20 % змінено на 15 %

- з 15% змінено на 10 %

 Перелік пільгових категорій визначає Закон України "Про Державний бюджет"

 2. Якщо обсяг витрачання води вимірюється засобами обліку, розмір субсидії для відшкодування її оплати розраховується, виходячи з фактичного споживання послуг, але не більше від встановлених норм споживання. У разі коли по закінченні терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, меншу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, невикористані перераховані кошти повертаються (перераховуються) організаціями, що надають послуги, на рахунок органів праці та соціального захисту населення або зараховуються цими організаціями в рахунок фінансування призначених іншим отримувачам субсидій. У разі коли по закінченні терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, більшу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, невикористані перераховані кошти повертаються (перераховуються) організаціями, що надають послуги, на рахунок органів праці та соціального захисту населення або зараховуються цими організаціями в рахунок фінансування призначених іншим отримувачам субсидій. У разі коли по закінченні терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, більшу від суми призначеної субсидії та обовязкової частки плати в межах норм споживання, органи праці та соціального захисту населення перераховують розмір призначеної субсидії, виходячи з вартості фактично спожитих послуг, але не більше встановлених норм.

 3. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

 Для призначення субсидії заявникові, залежно від місця його проживання, необхідно звернутися із відповідною заявою до Міського Управління праці та соціального захисту населення або Обласного Управління праці та соціального захисту населення

 Порядок надання субсидій визначає Постанова Кабінету Міністрів

"Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг"

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв'язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови № 409 від 06 серпня 2014 року "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунальних послуг" з 01.10.2014 року встановлені єдині для всієї України соціальні нормативи користування послугами, на які надаються пільги та субсидії:


- з централізованого постачання холодної води - 2,4 м³ на 1 особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води;

- з централізованого постачання холодної води 4 м³ на 1 особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води;

- з централізованого постачання гарячої води 1,6 м³ на 1 особу на місяць;

- з централізованого водовідведення 4 м³ на 1 особу на місяць.

Виключення здійснено лише для найбільш вразливих пільгових категорій населення - інвалідів війни та членів їх сімей. Постановою передбачено здійснювати нарахування плати за послуги з водопостачання та водовідведення в разі відсутності квартирних приладів обліку інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до чинного законодавства поширюються пільги, згідно із встановленими соціальними нормативами (якщо соціальні нормативи є меншими від норм споживання, затверджених органами місцевого самоврядування), що в повній мірі забезпечить їх соціальний захист.

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: