Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКХ Ровнооблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Служба обліку та реалізації води

Оформлення пільг і субсидій

Оформлення пільги

 1. Звернутися, залежно від місця проживання заявника, до Міського Управління праці та соціального захисту населення або Oбласного Управління праці та соціального захисту населення для внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків.

2. Звернутися особисто до оператора абонентного відділу Рівненського району за адресою: вул. Молодіжна, 18, смт Квасилів, (див. графік роботи) із заявою про отримання пільги на оплату послуг.

 До заяви надати наступні документи:

- посвідчення пільговика (копія та оригінал),

- довідку про склад сім’ї,

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 Увага! Пільги надаються з дати звернення!

 У разі закінчення терміну дії посвідчення і продовження його дії повідомити про це службу обліку і реалізації води з наданням нового посвідчення.

 Оформлення субсидії

 1. Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 за № 621 затверджено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, згідно з якими змінено відсоток середньомісячного сукупного доходу для нарахування субсидій громадянам, зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку):

- з 20 % змінено на 15 %

- з 15% змінено на 10 %

 Перелік пільгових категорій визначає Закон України "Про Державний бюджет"

2. Якщо обсяг витрачання води вимірюється засобами обліку, розмір субсидії для відшкодування її оплати розраховується, виходячи з фактичного споживання послуг, але не більше від встановлених норм споживання. У разі коли по закінченні терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, меншу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, невикористані перераховані кошти повертаються (перераховуються) організаціями, що надають послуги, на рахунок органів праці та соціального захисту населення або зараховуються цими організаціями в рахунок фінансування призначених іншим отримувачам субсидій. У разі коли по закінченні терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, більшу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, органи праці та соціального захисту населення перераховують розмір призначеної субсидії, виходячи з вартості фактично спожитих послуг, але не більше встановлених норм.

3. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

4. УВАГА! Надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами. Субсидія припиняється з місяця, у якому надійшло таке подання.

 5. У разі, коли через несплату громадянином відповідної частки житлово-комунальних послуг надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла після 01 грудня 2006 року за період отримання субсидії.

 Для призначення субсидії заявникові, залежно від місця його проживання, необхідно звернутися із відповідною заявою до Рівненського міського управління праці та соціального захисту населення або РІвненського обласного Управління праці та соціального захисту населення

 Порядок надання субсидій визначає Постанова Кабінету Міністрів

"Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг"

Wysłać

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: