Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКХ Ровнооблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Strona konsumenta

Встановлення та повірка лічильників

Досвідчена бригада майстрів служби ремонту та повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" якісно виконує всі роботи, пов’язані зі встановленням лічильника(ів) (відповідно до ліцензії Міністерства регіонального розвитку і будівництва України АГ № 574713 від 21.02.2011) за рахунок коштів споживача (п. 9 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення). Відповідно до п.5.6 та 5.7 Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України" від 27.06.2008р. N190 передбачено виготовлення технічної документаці (Технічні Умови) на встановлення засобів обліку води.

 Процедура встановлення лічильника(ів):

 

    1. Написати заяву (зразок заяви можна отримати тут) і з’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до оператора служби обліку і реалізації води за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікно № 1 (див. графік роботи)

 

    2. Узгодити дату встановлення лічильника(ів), особисто звернувшись в службу ремонту та повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, водомірна майстерня або за тел. 64-37-30

 

    3. Оплатити роботи зі встановлення та повірки лічильника(ів) (див. вартість), особисто звернувшись у службу ремонту та повірки водолічильників за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, кабінет № 12 (бухгалтерія) (див. графік роботи)

 

    4. Майстер в узгоджений час прийде і виконає роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів)

 

    Вартість лічильника – 466,00 грн (в т.ч. ПДВ)

    Вартість встановлення лічильника – 297,00 грн (в т.ч. ПДВ)

 

    Увага!  Встановлення лічильників можуть здійснювати лише підприємства, установи, організації, які мають відповідну ліцензію.

 


 Повірка лічильників

 Увага! Абзацом 3 підпункту 7 пункту  5 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 року №2119-VIII, було зобов’язано Національну  комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (далі – НКРЕКП)  протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону України  «забезпечити перегляд  тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої та холодної води для суб’єктів природних монополій та суб’єктів, що провадять діяльність на суміжних ринках, в частині виключення зі складових відповідних тарифів витрат на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та води».

На виконання вимог вказаного Закону України, НКРЕКП внесло зміни в структуру тарифів всіх водопостачальних підприємств – ліцензіатів НКРЕКП, в тому числі і РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»  шляхом зменшення тарифів через виключення витрат на  повірку водолічильників  (розпломбування, демонтаж, транспортування, повірку, монтаж та опломбування) для мешканців багатоквартирних будинків (гуртожитків), мешканців приватного сектору та юридичних осіб  (Постанова НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868" № 1344 від 02.11. 2017 р., Постанова НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 року №1141» №1343 від 02.11.2017.)

Діючі в даний час тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифи на централізоване постачання холодної, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) встановлені постановою НКРЕКП також без урахування витрат на повірку водо лічильників.

Інформацію про терміни проведення повірки лічильника(ів) можна отримати, перейшовши на сторінку особовий рахунок.

До уваги споживачів! У разі прострочення терміну(ів) повірки водолічильника(ів) нарахування плати за послуги водопостачання та водовідведення здійснюється за нормами водоспоживання.

 

Повірка лічильників для фізичних осіб (населення) може бути виконана:

 

1. Службою ремонту та повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", яка знаходиться за адр: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне. 

Викликати представника служби ремонту та повірки водолічильників Ви можете наступними способами: 

- особисто звернутися за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне (водомірна майстерня); 

- зателефонувати за номером  т. 0-800-219-218 (для фізичних осіб)
- зателефонувати за номером
т.64-37-30 (для юридичних осіб)

2.  ДП «Рівнестандартметрологія», яка знаходиться за адр.: м.Рівне,  вул.Замкова, 31.

Викликати представника ДП «Рівнестандартметрологія» Ви можете, зателефонувавши за номером  тел. 067-360-82-53.

3. Іншою спеціалізованою організацією, що має ліцензію на право виконання таких робіт.

  УВАГА! Самостійно знімати пломбу на лічильнику заборонено. Це обов’язок контролера, або представника служби ремонту та повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал".

 

   У разі потреби проведення робіт з повірки водолічильника(ів) (лише для юридичних осіб та інших споживачів), ремонту та заміни водопровідної арматури, заміни лічильника (для всіх споживачів), розпломбування та опломбування здійснюється щотижня лише в понеділок та середу по письмовій заяві споживача.

   Викликати контролера та узгодити дату розпломбування та пломбування лічильника(ів), Ви можете в наступні способи:

 - особисто звернутися до оператора абонентної служби за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікно № 1;

 - зателефонувати за номером т. 0-800-219-218

 - заповнити запропоновану форму.

Оплатити роботи з розпломбування та пломбування лічильника(ів), (дивитися вартість), особисто звернувшись в абонентну службу за адресою вул. І.Вишенського, 6. мРівнекабінет № 7 (каса)

 

Контролер в узгоджений час прийде і виконає роботи з розпломбування та/або пломбування лічильника(ів). 

  

  Графік роботи служби ремонту та повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"

вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне

  

Дні тижня

Години прийому

Обідня перерва

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

8:00-17:00

12:00-13:00

Субота

Неділя

Вихідний

 

Перелік послуг служби ремонту і повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"

для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води

та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з 01.01.2021 р.

Послуга

Вартість

з ПДВ

1

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

225,00

 

2

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

415,00

3

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по смт.Гоща та Гощанському району для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

310,00

4

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по смт.Гоща та Гощанському району для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

460,00

5

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по смт.Квасилів та Рівненському районі для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

250,00

6

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по смт.Квасилів та Рівненському районі для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

420,00

7

Вартість комплексу робіт з підготовки до повірки та повірки Дежстандартом  крильчатого водолічильника діаметром 20 мм всіх типів.

125,00

8

Вартість комплексу робіт з розпролбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Держстандартом, монтажу,пломбування трьох водолічильників діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

590,00

9

Вартість комплексу робіт з  розпролбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Держстандартом,монтажу,пломбування чотирьох водолічильників діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

700,00

10

Вартість комплексу робіт на встановлення водолічильника на різьбах діаметром 15-20 мм всіх типів.

400,00

11

Вартість комплексу робіт на встановлення водолічильника на різьбах в колодязі

440,00

12

Вартість комплексу робіт на встановлення водолічильника на різьбах з  відглушенням вводу на змивний бачок.

430,00

13

Розрахунок договірної ціни на встановлення водолічильника на різьбах   діаметром 40 мм.

910,00

14

Вартість комплексу робіт по встановленню вентеля діаметром 15 мм.

165,00

15

Вартість комплексу робіт по встановленню фільтра (зворотнього клапана) на водомірному вузлі діаметром 15-20 мм.

215,00

16

Вартість комплексу робіт по заміні водолічильника діаметром до 20 мм.

197,00

17

Вартість комплексу робіт по заміні фільтра діаметром до 50 мм

170,00

18

Вартість комплексу робіт по заміні запірного вентеля діаметром до 50 мм з демонтажем та монтажем водолічильника.

325,00

 

 

 

Wysłać

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: