Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Сторінка споживача

Встановлення та повірка лічильників

Досвідчена бригада майстрів РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" якісно виконує всі роботи, пов’язані зі встановленням лічильника(ів) (відповідно до ліцензії Міністерства регіонального розвитку і будівництва України АГ № 574713 від 21.02.2011) за рахунок коштів споживача (п. 9 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення), відповідно до п.5.6 та 5.7  Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України" від 27.06.2008р. N190.

 Процедура встановлення лічильника(ів):

 1. Написати заяву, укласти договір (зразки можна завантажити тут) і з’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до оператора служби обліку і реалізації води за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікно № 1 (див. графік роботи).

 2. Узгодити дату встановлення лічильника(ів), особисто звернувшись в службу з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" за адресою вул. І.Вишенського, 6, м.Рівне, або за тел. 64-37-30 або 64-26-41.

3. Оплатити роботи зі встановлення та повірки лічильника(ів) (див. вартість), особисто звернувшись у службу обліку і реалізації води за адресою вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, кабінет № 7 (каса) (див. графік роботи).

4. Майстер в узгоджений час прийде і виконає роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів).

    Вартість встановлення лічильника – 520,00 грн (в т.ч. ПДВ)

    Увага!  Встановлення лічильників можуть здійснювати лише підприємства, установи, організації, які мають відповідну ліцензію.

Повірка лічильників

Увага! Абзацом 3 підпункту 7 пункту  5 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 року №2119-VIII, було зобов’язано Національну  комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (далі – НКРЕКП)  протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону України  «забезпечити перегляд  тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої та холодної води для суб’єктів природних монополій та суб’єктів, що провадять діяльність на суміжних ринках, в частині виключення зі складових відповідних тарифів витрат на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та води».

На виконання вимог вказаного Закону України, НКРЕКП внесло зміни в структуру тарифів всіх водопостачальних підприємств – ліцензіатів НКРЕКП, в тому числі і РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»  шляхом зменшення тарифів через виключення витрат на  повірку водолічильників  (розпломбування, демонтаж, транспортування, повірку, монтаж та опломбування) для мешканців багатоквартирних будинків (гуртожитків), мешканців приватного сектору та юридичних осіб  (Постанова НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868" № 1344 від 02.11. 2017 р., Постанова НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 року №1141» №1343 від 02.11.2017.)

Діючі в даний час тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифи на централізоване постачання холодної, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) встановлені постановою НКРЕКП також без урахування витрат на повірку водо лічильників.

Інформацію про терміни проведення повірки лічильника(ів) можна отримати, перейшовши на сторінку особовий рахунок.

До уваги споживачів! У разі прострочення терміну(ів) повірки водолічильника(ів) нарахування плати за послуги водопостачання та водовідведення здійснюється за нормами водоспоживання.

Повірка лічильників для фізичних осіб (населення) та юридичних осіб може бути виконана у майстерні з повірки засобів вимірювальної техніки служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", яка знаходиться за адресою: вул.І.Вишенського, 6, м. Рівне (водомірна майстерня) або зателефонувати за номером  64-37-30 або 64-26-41.

Окрім того, повірка лічильників для фізичних осіб (населення) та юридичних осіб може бути виконана іншою спеціалізованою організацією, що має ліцензію на право виконання таких робіт.

 

УВАГА! Самостійно знімати пломбу на лічильнику заборонено. Це обов’язок менеджера зі збуту, або представника служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал". 

 

У разі потреби розпломбування засобів обліку води на повірку, ремонт, заміну запірної арматури, заміну лічильника необхідно:

 

Населення фізичні особи

Юридичні особи

1.                Виклик контролера/менеджера

При особистому зверненні за адресою вул. І.Вишенського, 6, вікно №1

При особистому зверненні по письмовій заяві споживача на вул.І.Вишенського, 6,
кабінет №12 (3 пов.)

або на ел.адресу voda@vodarivne.com

тел.для довідок 64-23-65

2.                 Оплата за послуги розпломбування  та опломбування

Каса на вул. І. Вишенського, 6, кабінет№7 

(платіж здійснюється лише через касу )

Каса на вул. І.Вишенського, 6 кабінет№7 

або по перерахунку

 

Контролер/менеджер в узгоджену дату здійснить пломбування.

Зясувати технічні питання щодо повірки, заміни, ремонту лічильників можна за телефоном 64-37-30, 64-26-41.

 Графік роботи майстерні з повірки засобів вимірювальної техніки служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"

вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне

  

Дні тижня

Години прийому

Обідня перерва

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

8:00-17:00

12:00-13:00

Субота

Неділя

Вихідний

 

Перелік послуг майстерні з повірки засобів вимірювальної техніки служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки

для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води

та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з 01.09.2022 р.

Послуга

Вартість

з ПДВ

1

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води)/

275,00

 

2

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води)/

500,00

3

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по смт.Гоща та Рівненського району для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води).

470,00

4

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по смт.Гоща та Рівненського району для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води та мешканців приватного сектору), юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

720,00

5

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування одного водолічильника діаметром до 20 мм по смт.Квасилів та Рівненському районі для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води).

325,00

6

Вартість комплексу робіт з розпломбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Дежстандартом, монтажу, пломбування двох водолічильників діаметром до 20 мм по смт.Квасилів та Рівненському районі для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води).

580,00

7

Вартість комплексу робіт з підготовки до повірки та повірки Дежстандартом  крильчатого водолічильника діаметром 15-20 мм всіх типів.

150,00

8

Вартість комплексу робіт з розплолбування, демонтажу, транспортування, підготовки до періодичної повірки, обслуговування та ремонту, повірки Держстандартом, монтажу,пломбування трьох водолічильників діаметром до 20 мм по м.Рівне для фізичних осіб (мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води).

700,00

 

 

 

10

Вартість комплексу робіт на встановлення водолічильника на різьбах діаметром 15-20 мм всіх типів.

520,00

 

 

 

12

Вартість комплексу робіт на встановлення водолічильника на різьбах з  відглушенням вводу на змивний бачок.

580,00

13

Розрахунок договірної ціни на встановлення водолічильника на різьбах   діаметром 40 мм.

1300,00

14

Вартість комплексу робіт по встановленню вентеля діаметром 15 мм.

230,00

15

Вартість комплексу робіт по встановленню фільтра (зворотнього клапана) на водомірному вузлі діаметром 15-20 мм.

270,00

16

Вартість комплексу робіт по заміні водолічильника діаметром до 20 мм.

240,00

17

Вартість комплексу робіт по заміні фільтра діаметром до 50 мм

230,00

18

Вартість комплексу робіт по заміні запірного вентеля діаметром до 50 мм з демонтажем та монтажем водолічильника.

420,00

 

 

 

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: