Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Сторінка споживача

Варто знати

Зміна кількості зареєстрованих в квартирі (будинку садибного типу)

Звернутися особисто до оператора абонентної служби за адресою вул. І. Вишенського, 6, м. Рівне, вікна №№ 1-9 (див. графік роботи) з адресною картою, яку можна отримати у ЦНАПі.

 Оплата послуг водопостачання згідно з показниками лічильників

Об’єм спожитої води згідно з показниками лічильників холодної та гарячої води оплачується на рахунок РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”.

  Нарахування та повідомлення показників лічильників

Період передачі показників водолічильників починається щомісяця з  27 по 30 (31) число відповідно до типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

«Методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», яка затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315 передбачено, що розподіл між споживачами обсягу спожитих комунальних послуг здійснюється на підставі визначених на розрахункову дату споживання (фактичних, розрахункових або скоригованих (приведених)) обсягів, які визначені в тому числі розрахунковим методом.

Розрахунковий метод – спосіб визначення загального обсягу спожитої у будівлі/будинку (або її частині з окремим інженерним вводом) теплової енергії, гарячої або холодної води до встановлення вузла комерційного обліку, у разі виходу його з ладу або втрати, а також спосіб коригування (приведення) обсягів споживання комунальної послуги до дати кінця розрахункового періоду комунальної послуги за відповідний розрахунковий період.

Розрахунковою датою є останній день розрахункового періоду.

Розрахунковий період установлений договором період надання комунальних послуг, тривалість якого не перевищує календарний місяць, на кінцеву дату якого визначається загальний обсяг споживання відповідної комунальної послуги у будівлі/будинку та здійснюється розподіл між споживачам на цю саму дату.  

Повідомити показники лічильників можна за тел. 0-800-219-218 (безкоштовно). 

Нагадуємо, для вашої зручності ми створили максимум сервісів, в яких можна дистанційно (не виходячи з дому) подати показники лічильників, дізнатися про стан рахунку і провести оплату за спожиті послуги: 

- мобільний додаток «Рівнеоблводоканал» Android IOS;

чат-бот «Рівнеоблводоканал» у Viber;

 - особистий кабінет на сайті підприємства.

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: