Якість води завжди мала важливе значення в роботі «Рівнеоблводоканалу», а в нинішніх умовах цьому питанню приділяється особлива увага.
![](/uploads/images/5d2884878411077259271c2cff12d587.jpg)
3 Серпня 2023 року
Якість води завжди мала важливе значення в роботі «Рівнеоблводоканалу», а в нинішніх умовах цьому питанню приділяється особлива увага.
Тому наші фахівці зі Служби лабораторного контролю щодня прискіпливо слідкують за якістю питної води на усіх етапах підготовки, аж до подачі в оселі споживачів, роблять детальний її аналіз за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками.
Станом на сьогодні, 3 серпня, жодних відхилень від Державних санітарних правил та норм не виявлено. Якість води відповідає вимогам державних санітарних стандартів.
Аварійно- диспетчерська служба та аварійна бригада працює цілодобово за тел.: 050-375-40-70 та 62-32-15.
Щиро дякуємо кожному споживачу, який попри війну в Україні знаходить можливість сплачувати вчасно! Адже саме ваша оплата є запорукою цілодобового водопостачання та водовідведення.
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook та наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати важливі новини підприємства.