Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Про підприємство

Вакансії«Рівнеоблводоканал» шукає тих, хто вміє працювати і хоче заробляти

Ні для кого не секрет, що знайти роботу сьогодні не просто – зазвичай, роботодавці або не обіцяють офіційного працевлаштування, або зарплату пропонують лише мінімальну. А працювати при цьому доводиться іноді понаднормово.

У РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» ситуація інша – ми не лише пропонуємо постійну офіційну роботу із високою зарплатою – залежно від кваліфікації, а й повний пакет соціального страхування.

Згідно із законодавством нашим працівникам оплачується лікарняний, сплачуються внески у Пенсійний Фонд України і Фонд соціального страхування України. Окрім того, робота в понаднормовий час оплачується згідно з чинним законодавством, а працівників забезпечують спецодягом і спецінструментом. Також на підприємстві діє система медичного страхування. 

Дбаємо ми і про дозвілля та оздоровлення своїх працівників – наприклад, пропонуємо путівки в оздоровчі табори для їхніх дітей, а профком підприємства часто організовує цікаві подорожі різними куточками України.

На даний час «Рівнеоблводоканал» пропонує наступні вакансії: 

- слюсар-ремонтник 5 розряду (м. Рівне);

- оператор очисних споруд каналізації (м. Рівне, вул. Будівельників);

- машиніста екскаватора одноковшового 6 розряду (м. Рівне, с. Горбаків, смт. Квасилів);

- електрогазозварника 5-6 розряду (с. Горбаків, смт. Гоща);

- старшого майстра з ремонту та обслуговування електроустаткування (смт. Гоща, с. Горбаків);

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4-5 розряду (смт. Квасилів, с. Горбаків).

 

Тож, якщо ви маєте один з вищеперерахованих фахів і бажаєте приєднатися  до великого дружнього колективу професіоналів, мати цікаву роботу із перспективою кар’єрного росту, звертайтеся для попереднього запису на співбесіду за телефоном: (0362) 63-37-22. Також можете надсилати своє резюме на електронну адресу: info@vodarivne.com. 

Варто зазначити, що у нас на підприємстві працівники мають змогу підвищити свій кваліфікаційний розряд, що згодом дозволить отримувати більшу заробітну плату.

 

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: