Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Тарифи та послуги

Публічний договір

Повідомлення від 31.12.2021 про публічну пропозицію (оферту) РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" про укладання публічного індивідуального договору приєднання

 Укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення між виконавцем послуг і споживачами  - співвласниками багатоквартирного будинку, власники індивідуальної житлової забудови - передбачено Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно з ч. 1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України, публічний договір – це договір, в якому одна сторона взяла на себе обов'язок здійснювати надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів

Публічна оферта - пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності зі статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення індивідуального договору  про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – співвласників багатоквартирного будинку, власників індивідуальної житлової забудови:

-   Публічний  індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  (ЗАВАНТАЖИТИ).

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Підприємством.

Публічний договір приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальних послуг.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, у індивідуальних житлових забудовах,  які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Пропозиції та зауваження щодо договору надсилайте на електронну пошту підприємства: info@vodarivne.com або на адресу: вул. Ст. Бандери, 2, м. Рівне, 33028.

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: