Сьогодні тимчасово не буде водопостачання на трьох вулицях у районі автовокзалу в Рівному
![](/uploads/images/ab7a47edb2a1038a2bfa7b91717893c8.jpg)
20 Травня 2020 року
21 травня у зв’язку з проведенням аварійних ремонтних робіт тимчасово без води залишаться мешканці будинків за адресами: вул. Київська, 10Б, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 20, 24, 40А, 65, 67А, вул. Орлова, 37, 40, 46 та вул. Відінська, 5.
Комунальники попереджають, що ремонтні роботи триватимуть з 10:00 до 16 години, після чого відновлять подачу води. Однак у «Рівнеоблводоканалі» кажуть, що зроблять усе можливе, аби якомога швидше відновити водопостачання.
На підприємстві також наголошують, що з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що певний час після відновлення водопостачання з кранів може текти брудна вода. Тому «Рівнеоблводоканал» організує підвіз чистої питної води за заявками споживачів не лише на період ремонту, а й певний час після нього.
Замовити підвіз води можназа телефоном 26-74-44.