Порив водопроводу на ділянці водогону Горбаків – Рівне в с.Антопіль ліквідовано
24 Лютого 2021 року
Більше доби знадобилося нашим аварійним бригадам, аби ліквідувати надскладний порив водопроводу на ділянці водогону Горбаків – Рівне в с.Антопіль.
Попри те, що водопостачання було відновлено ще учора ввечері, а також виконана промивка водопроводу, ще певний час у окремих споживачів може текти вода з підвищеним вмістом заліза.
Це явище тимчасове, однак після завершення ремонту працівники підприємства на період ремонту та опісля нього організували підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 62-32-15.