Долучайтесь до офіційних сторінок «Рівнеоблводоканалу» в соціальних мережах TELEGRAM і FACEBOOK та отримуйте важливу інформацію першими!
![](/uploads/images/64a0f0c8590d9e93c334fa4ee5943eef.jpg)
15 Червня 2021 року
У соцмережах, а також на нашому сайті ми оперативно публікуємо всі гарячі новини підприємства, попереджаємо про відключення, а також про аварійні роботи.
Та найголовніше — це найшвидший спосіб комунікації споживачів з підприємством. Коментуйте, діліться корисною інформацією з друзями та будьте активними.
Тільки ваша активність допоможе нам покращувати рівень комунікації між споживачами та підприємством.
Переходьте за посиланнями та приєднуйтесь: