500 пасок!
![](/uploads/images/71fa9803866ac900dae458d683a19e33.png)
25 Квітня 2022 року
Саме стільки великодніх смаколиків закупили зі своєї зарплати і передали для жителів постраждалих від війни областей України працівники «Рівнеоблводоканалу» через волонтерський центр «Україна для Героїв», який функціонує під егідою Офісу Президента на базі Центральної міської лікарні Рівного.
— Сподіваємося, що цей невеликий подарунок від нашого підприємства хоча б трохи відволіче людей від тих жахіть, які довелося їм пережити і додасть великоднього настрою, — зазначив директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш.