Директор Рівнеоблводоканалу передав нові електрогенератори для трьох міст в Київській області, які постраждали від російської агресії
![](/uploads/images/258cfa9ccf20d7a94c76b4b673c0f815.jpg)
28 Квітня 2022 року
П’ять ось таких нових електрогенераторів на загальну вартість 132 тисячі гривень вже поїхали в Гостомель, Ірпінь та Бучу — міста, які найбільше постраждали від російської агресії в Київській області.
Придбав їх за власні гроші директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш на прохання свого колеги-депутата з Київської обласної ради (Ірпінь, Буча та Гостомель входять до його округу) Ігоря Колтунова.
— Ігор розповів, яка не проста ситуація в цих містах, після звільнення від російських окупантів, про проблеми з електрикою. Тож, щоб якось допомогти жителям цього регіону, придбав п’ять електрогенераторів. Найбільший із них потужністю 6 КВт, а три найменші — по 2,8 КВт. Розумію, що повністю проблеми із електропостачанням в тих містах вони не вирішать, але на перший час точно стануть у нагоді, — зазначив Андрій Карауш.