Завдяки тому, що працівники Рівнеоблводоканалу систематично проводять ремонт та обслуговування очисних споруд, вони працюють вже більше 60 років
![](/uploads/images/27dbcc47cd84b2863d2ffddc9a3af167.jpg)
29 Квітня 2022 року
Так працює механічна решітка на очисних спорудах Рівного, що очищує каналізаційні стоки від великого побутового сміття. А це щодня близько ста кілограм того непотребу, який рівняни викидають у каналізаційну мережу.
Після цього стоки проходять ще кілька етапів ретельної очистки, в тому числі повну механічну і біологічну очистки активним мулом і лише після цього очищені стоки потрапляють у водойми Рівненщини.
Додамо, що каналізаційні очисні споруди РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» (КОС), побудовані в 60-х роках минулого століття. Тобто, повністю вичерпали свій амортизаційний ресурс. Однак завдяки тому, що наші працівники систематично проводять регламентні роботи по їх ремонту та обслуговуванню, очисні досі експлуатуються і закривають близько половини потреб мешканців обласного центру по очистці стоків.
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook та наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати важливі новини підприємства.