Три трансформатори отримало сьогодні підприємство «Рівнеоблводоканал» від наших німецьких друзів Stadtwerke Bernau GmbH
![](/uploads/images/945c71727d3e2092e30a255ae5357644.jpg)
26 Липня 2022 року
Три трансформатори отримало сьогодні підприємство «Рівнеоблводоканал» від наших німецьких друзів Stadtwerke Bernau GmbH, завдяки тісній співпраці Асоціації «Укрводоканлекологія» та німецького комунального об’єднання Verband Kommunaler Unternehmen EV (VKU).
— Це електротехнічне обладнання вкрай необхідне в умовах війни, оскільки кожна водопровідна насосна станція (ВНС) для безперебійного водопостачання повинна мати два трансформатори – основний і резервний. Останній запускається, коли перший вийшов з ладу. Трансформатори ми отримали у вигляді гуманітарної допомоги, за що дуже вдячні нашим німецьким друзям та Асоціації «Укрводоканалекологія», яка посприяла цьому, — зазначив директор обласного водопостачального підприємства Андрій Карауш.
Додамо, що окрім власних трьох трансформаторів, працівники «Рівнеоблводоканалу» сьогодні в загальному допомогли розвантажити 15 тонн німецького гуманітарного вантажу. Це не лише силові трансформатори, а й розподілювачі напруги, які далі поїдуть на Схід та Північ нашої України. Зокрема, в КП «Кременчукводоканал» та КП БРС «Бородянкатепловодопостачання».
— Ми розуміємо на скільки важливо підтримувати один одного у цей складний для нас всіх час. Тому робили і продовжуємо робити усе, що від нас залежить, — підсумував пан Карауш.
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook та наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати важливі новини підприємства.