Рівнеоблводоканал приділяє особливу увагу моніторингу якості очистки стічних вод
![](/uploads/images/98a1be9fd01b11cf159b832903c27cc7.jpg)
14 Листопада 2022 року
Лабораторія нашого підприємства приділяє особливу увагу моніторингу якості очистки стічних вод на усіх каналізаційних очисних спорудах, які обслуговуються «Рівнеоблводоканалом». Що й не дивно, адже потім ця очищена вода потрапляє у водойми Рівненщини.
Станом на сьогодні, 14 листопада, в очищеній стічній воді немає жодного перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин.
Щиро дякуємо кожному споживачу, який попри війну в Україні знаходить можливість сплачувати вчасно. Адже саме ваша оплата є запорукою цілодобового водопостачання та водовідведення. Із переліком наших онлайн сервісів можна ознайомитися за цим посиланням.
Ми працюємо для Вас!
Слава Україні!
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook та наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати важливі новини підприємства.