Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової отримав РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»
![](/uploads/images/f5283e27d6834bddd4e6f83238448f0e.jpg)
21 Березня 2014 року
Сьогодні, 21 березня, старший священник Свято – Покровського кафедрального собору м. Рівне протоєрей Роман Довбета вручив іменну Благословенну Грамоту директору підприємства Караушу Андрію Петровичу. Такою відзнакою Церква виразила подяку колективу Рівнеоблводоканалу за активну участь у парафіяльному житті Свято – Покровського собору. Священник відмітив, що підприємство є одним із щирих благодійників впродовж тривалого часу, що безперечно підтримує усю церковну громаду. Отож, церква благословляє та молиться за увесь трудовий колектив Рівнеоблводоканалу.