Через пошкодження водопроводу в с. Корнин не було води
![](/uploads/images/f320d7bc436c5433b73741b578f47085.jpg)
20 Березня 2018 року
Сьогодні, 20 березня, з 10.30 до 13.00 у с. Корнин Рівненського району було відсутнє водопостачання.
Начальник служби водопровідно-каналізаційного господарства Рівненського району РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Турчин розповів, що сталося пошкодження водопроводу діаметром 150 мм.
— Наші спеціалісти одразу ж виїхали на місце і почали ремонті роботи, сподіваємося, що водопостачання відновимо орієнтовно о 16 годині. Можливо, роботи вдасться провести швидше, — зауважив Андрій Турчин.
РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності.