Через аварію на водогоні мешканці мікрорайону «Північний» у Рівному мали перебої з водою
Сьогодні, 6 грудня, в обід, сталася аварія на водогоні Горбаків-Рівне діаметром 900 мм. Аварійні бригади вже проводять ремонті роботи у районі села Антопіль. Проте у зв’язку з пошкодженням водогону в мешканців мікрорайону «Північний» у Рівному вода у кранах не матиме напору. А у мешканців верхніх поверхів багатоповерхівок вона взагалі може бути відсутня.
— Наші майстри одразу ж виїхали на місце аварії та розпочали ремонт. Цей водогін забезпечує 60% Рівного водою, відтак, ми робимо усе можливе, аби якнайшвидше ліквідувати аварію, — пояснив начальник служби водопровідного господарства міста Віталій Ткачук. — Поки триватиме ремонт, водопостачання мікрорайону «Північний» буде із пониженим тиском, а далі – у звичному режимі.
Зважаючи на масштабність та складність робіт, на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44.
РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності.
Ремонті роботи завершили 7 грудня, на даний час водопостачання мікрорайону «Північний» – у звичному режимі.