На Горбаківсько- Гориньградському водозаборі проводяться планово-попереджувальні роботи з метою забезпечення технічної надійності подачі води рівнянам
![](/uploads/images/64fa47d36cf7325ea332521beb41a28f.jpg)
31 Жовтня 2014 року
До 80 % води мешканці Рівного отримують із водогонів Горбаківсько-Гориньградського водозабору, що налічує 30 артезіанських свердловин. Як повідомив начальник Горбаківсько-Гориньградського водозабору Афанасій Романюк, сьогодні водопостачання до обласного центру забезпечується 15 такими свердловинами, 5 знаходяться в плановому ремонті, а 10 свердловин є резервними. Напередодні на одній із резервних свердловин, а саме свердловині №3, було проведено демонтаж занурювального насоса GDB-2 та заміну чавунного зворотнього клапана діаметром 150 мм . Роботу вела бригада майстрів із залученням спецтехніки - мулосмок, кран, а/м ЗІЛ. Після перевірки та монтажу насоса можна стверджувати , що дана свердловина повністю готова до експлуатації.
Інформаційний відділ