Небайдужі працівники РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» подарували дітям відчуття свята, на яке вони так чекали!
![](/uploads/images/d5cf71c461f5b78c1c293d804a0e19d0.jpg)
17 Грудня 2010 року
В Україні здавна відзначали свято Миколая з особливим шануванням. Адже це сімейне свято, до якого ми готуємо подарунки рідним та близьким. І часто навіть не здогадуємось, що комусь поруч також потрібна допомога і підтримка, у когось немає рідних, хтось опинився в нелегких життєвих обставинах. Особливо діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня.
Саме тому представники трудового колективу РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», не байдужі до долі інших, ініціювали проведення вітальної благодійної акції «Подаруй відчуття свята».
Мета акції полягала в тому, щоб зібрати та вручити подарунки дітям, хворим на туберкульоз, які перебувають на лікуванні в Рівненському обласному дитячому туберкульозному санаторії «Новостав» (Рівненська обл.,
с. Новостав).
Участь в акції не була обов’язковою для всіх. Проте приємно вразила значна кількість небайдужих працівників, охочих долучитися до її проведення.
Особиста участь – це вияв милосердної людської душі, який полягає в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає, адже поділитися, навіть своїм, власним, є справою важливою і шляхетною.
Побутує думка, що в День Святого Миколая всі мають бути щасливі. Ті, хто робить подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!