Під час проведення ремонтних робіт було знайдено бойовий снаряд
![](/uploads/images/492cf29c33e68e06c866e33d7a8b00c8.jpg)
22 Жовтня 2015 року
Вчора, 21 жовтня, під час проведення ремонтних робіт працівниками РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканалу» було виявлено бронебійний снаряд часів Другої світової війни. Про знахідку вони повідомили у відповідні служби. На місце відразу ж виїхали рятувальники, правоохоронці та директор підприємства Андрій Карауш. Провівши огляд, рятувальники заявили,що снаряд перебуває у вибуховому стані.
Працівники міліції перекрили вул. Соборну від Будинку офіцерів до вул. Вербова та охороняли територію до ранку, після чого снаряд відвезли на полігон і знищили.
Співробітники ДСНС додатково обстежили територію на наявність інших боєприпасів. Ніяких небезпечних знахідок не виявили.
Сектор зовнішніх зв’язків