Ремонт водопроводу на вул. Лісовської
![](/uploads/images/d921fcb79195b90a7888b7cc5ea5460e.jpg)
24 Червня 2015 року
Сьогодні аварійно-ремонтна бригада підприємства провела заміну ділянки водопроводу на вул. Лісовської, 5а.
За словами начальника аварійно-диспетчерської служби Віталія Ткачука, попередньо, працівники декілька днів здійснювали підготовку до заміни частини водопроводу. Після того, коли всі підготовчі роботи були виконані, аварійно-ремонтна бригада приступила до заміни ділянки водопроводу діаметром 25 мм на 32 мм. На місці працює спецтехніка: екскаватор, мулосмок, зварювальний генератор.
Сектор зовнішніх зв’язків