Сьогодні бригада робітників Рівнеоблводоканалу виконала роботи по заміні засувки на вул. Млинівській, 41
![](/uploads/images/7c8d9896dc404606dc6bab5c0bb105cc.jpg)
14 Листопада 2016 року
Сьогодні бригада робітників Рівнеоблводоканалу виконала роботи по заміні засувки на вул. Млинівській, 41.
Як коментує начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж та внутрішньобудинкових мереж м. Рівне Юрій Єзерський, запірна арматура, у зв’язку з довготривалим використанням, зносилась, деталі повиходили з ладу, тому на водоканалі було прийняте рішення про заміну старої засувки на нову, діаметром 100мм.
Окрім цього, аварійно-ремонтна бригада підприємства ліквідувала два аварійні пориви водопроводу – на вул. Д. Галицького, 13 та вул. Є. Коновальця, 7.
До уваги мешканців міста! При виявленні витоків води, або відкритих кришок колодязів прохання звертатись до аварійно-диспетчерської служби підприємства за тел: 26-74-44.