Увага! Припинення водопостачання на вул. Пересопницька, вул. Гетьмана Полуботка, вул. Гетьмана Сагайдачного та вул. Базарна
![](/uploads/images/85a27fa981929c4cc1439087186d1922.jpg)
23 Лютого 2015 року
Сьогодні на вул. Пересопницька стався прихований порив водопроводу. Бригада майстрів відразу вирушила на місце, проте віднайти причину пошкодження наразі не вдалося. Ремонтні роботи тривають, тому планується припинення водопостачання до 20.00 год. на вул. Пересопницька, вул. Гетьмана Полуботка, вул. Гетьмана Сагайдачного та вул. Базарна. Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 22-22-44. Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за тимчасові незручності.
Сектор зовнішніх зв’язків