Увага! У зв'язку з технічним пошкодженням можливі тимчасові негаразди в роботі офіційного сайту підприємства (внесення показників лічильників), які будуть усунені найближчим часом.
![](/uploads/images/de7d676229f9f31ea4f695e7e3bd6e86.jpg)
1 Березня 2016 року
Увага! У зв'язку з технічним пошкодженням можливі тимчасові негаразди в роботі офіційного сайту підприємства (внесення показників лічильників), які будуть усунені найближчим часом.
Повідомити показники водолічильників можна за телефонами 64-31-30, 64-31-31, 43-43-40, або надіславши смс на номер (050)33-100-20
Перепрошуємо за тимчасові незручності.