Встановлення люків в с. Мнишин
![](/uploads/images/49f9a51f8f8732fd40cab7c87238299a.jpg)
3 Березня 2015 року
3 березня працівники служби водопровідно-каналізаційного господарства Гощанського району, дбаючи про безпеку мешканців, встановили вісім люків в с. Мнишин. Кожна викрадена кришка становить небезпеку як для водіїв на дорогах, так і для перехожих, до того ж завдає чималих збитків підприємству.
Підприємство звертається до мешканців області не бути байдужими та оперативно повідомляти про випадки виявлення викрадених люків та відкритих колодязів за телефоном цілодобової аварійно-диспетчерської служби (0362) 22-22-44.
Сектор зовнішніх зв’язків