Запущені фільтрувальні установки.
![](/uploads/images/6b8dd7e9398a5e9f7ef6773cf39ab8bf.jpg)
3 Березня 2010 року
Запущена фільтрувальна установка в с.Франівка Симонівської сільської ради, що дала можливість забезпечити частину села якісною водою. Також ведуться проектні роботи для будівництва фільтрувальної установки для другої свердловини.
Запущено фільтрувальну установку в школі інтернаті с.Олександрія, яка дала можливість забезпечити школу інтернат, навчальний центр служби зайнятості та котеджне містечко багатодітних сімей якісною водою.