Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 0 800-219-218 0 800-219-218 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Служба обліку та реалізації води

Встановлення лічильників

У квартирі (будинку садибного типу) роботи зі встановлення лічильника(ів) виконуються службою ремонту і повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" або спеціалізованою організацією, що має ліцензію на право виконання таких робіт, за рахунок коштів споживача (п. 9 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення) з обов’язковим оформленням актів виконаних робіт.   

Дії споживача, якщо встановлення лічильника(ів) буде здійснювати:

Служба ремонту і повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"

 Інша спеціалізована організація

(що має ліцензію на право виконання таких робіт)

 

1. Написати заяву (зразок заяви можна отримати тут) і з’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до оператора служби обліку і реалізації води за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікно №1 (див. графік роботи)

 

2. Узгодити дату встановлення лічильника(ів),  особисто звернувшись в службу ремонту і повірки водолічильників за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне водомірна майстерня або за тел. 64-37-30 (див. графік роботи)

 

3. Оплатити роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів), особисто звернувшись в службу ремонту і повірки водолічильників РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, кабінет № 12 (бухгалтерія) (див. графік роботи)

 

 

4. Майстер в узгоджений час прийде і виконає роботи зі встановлення та пломбування лічильника(ів)

 

1. З’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до оператора служби обліку і реалізації води за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікна №№ 2-9 (див. графік роботи)

 

 

2. Встановити лічильник(и), скориставшись послугами спеціалізованої організації, яка має ліцензію на право виконання таких робіт

 

 

3. Записатися на пломбування лічильника(ів), особисто звернувшись до оператора служби обліку і реалізації води за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, вікно № 1 (див.графік роботи)

 

 

 

4. Оплатити роботи з пломбування лічильника(ів), особисто звернувшись в службу обліку і реалізації води за адресою: вул. І.Вишенського, 6, м. Рівне, кабінет № 7 (каса) (див. графік роботи)

 

5. Контролер в узгоджений час прийде і виконає роботи з пломбування лічильника(ів) (за умови надання довідки спеціалізованої організації про виконання робіт звстановлення лічильника(ів) та копії ліцензії на право встановлення лічильників)

Інформацію про вартість встановлення лічильника(ів) та їх пломбування можна отримати, перейшовши на сторінку "Тарифи та послуги"

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: