Степана Бандери, 2 33028 Рiвне
РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал +380362400200 +380362266655 +380362267444 +380362643130 +380362643131 +380985419703 +380734872177 info@vodarivne.com
Рівненське обласне виробниче<br>комунальне підприємство<br>водопровідно-каналізаційного господарства
Рівненське обласне виробниче
комунальне підприємство
водопровідно-каналізаційного господарства
“Рівнеоблводоканал”
Про підприємство

На очисних спорудах «Рівнеоблводоканалу» відбулися практичні навчання з пожежної безпеки7 Листопада 2018 року

Сьогодні, 7 листопада, на території очисних споруд каналізації м. Рівне РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканалу" відбулося практичне об'єктове навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту.

Захід провели  спільно зі співробітниками служби цивільного захисту 1 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Згідно із тактичним задумом навчань на головній каналізаційній насосній станції (ГКНС) сталася виробнича аварія: у трансформаторній підстанції напругою 10 000 В замкнуло кабельну воронку. У результаті чого, за задумом навчань, відбувся розлив і загорання трансформаторного масла об'ємом 12 літрів, з подальшим розповсюдженням вогню на двоповерхову будівлю, у якій знаходились двоє працівників.

Одразу після виникнення умовної виробничої аварії, працівники "Рівнеоблводоканалу" викликали вогнеборців, які за кілька хвилин прибули на місце виклику, розпочали пошук умовних потерпілих і одразу після їх порятунку, почали гасити умовну пожежу. 

 

Головний інженер РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Віктор Єфімов зауважив, що забезпечення пожежної безпеки на підприємстві – одне із пріоритетних завдань:

— Ми постійно організовуємо навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту, відпрацьовуємо порядок дій у випадку виробничої аварії, постійно проводимо роз’яснювальну роботу із працівниками щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Наприклад, сьогодні, вкотре зі співробітниками служби цивільного захисту, навчали працівників, як правильно користуватися вогнегасниками.Заступник начальника загону-начальник ДПРЧ 1 ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Жданюк також наголосив, що такі навчання важливі.

— Ми постійно співпрацюємо із підприємством,  проводимо навчання із працівниками «Рівнеоблводоканалу». Такі заходи важливі для профілактики виникнення і відпрацювання спільних дій при ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, — наголосив Андрій Жданюк.Сьогодні після завершення практичних навчань ми підвели підсумки і обговорили  додаткові заходи для покращення оперативних дій.

Більше фото - у фотогалереї 

 

Надiслати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: