У «Рівнеоблводоканалі» змінився номер телефону кол-центру!
![](/uploads/images/3a00b2499e1d1b1bbbdfa84b0e621508.jpg)
11 Березня 2020 року
Шановні споживачі! Від сьогодні змінився номер телефону нашого кол-центру.
Тому тепер із питань нарахувань за послуги водопостачання і водовідведення, передачі показників лічильників, укладання договору, повірки водолічильників та отримання інформації про розпломбування та опломбування водолічильників звертайтеся за телефоном: (0362) 460-450.