Завтра частина мешканців району пивзаводу залишиться без води
![](/uploads/images/cc5f1072e5bf06cb6e89407390cf974f.jpg)
16 Березня 2020 року
У вівторок, 17 березня, у зв’язку з ремонтними роботами з 10 години ранку тимчасово буде відсутнє централізоване водопостачання на вулицях Коперника, Яворницького, Петра Могили та у частині будинків на вулиці Дворецькій.
За попередньою інформацією, роботи триватимуть до 16 години, після чого подачу води відновлять. Втім, запевняють на підприємстві, зроблять усе, аби швидше відновити водопостачання.
У «Рівнеоблводокалі» наголошують, з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що певний час після відновлення водопостачання з кранів може текти брудна вода. Саме тому підприємство організує підвіз чистої питної води за заявками споживачів не лише на період ремонту, а й певний час після нього.
Нагадуємо, що відповідне замовлення можна зробити за телефоном 26-74-44.