У с. Синів Гощанського району частина вул. Молодіжна буде без водопостачання
![](/uploads/images/e38f73d300af322e517d8862211982c9.jpg)
2 Лютого 2018 року
У зв’язку з проведенням планових робіт з ремонту водопроводу, 13 лютого, не буде водопостачання у с. Синів Гощанського району на вул. Молодіжна, 1-30.
Фахівці підприємства РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» проводитимуть роботи із заміни труби на водопровідній мережі у районі будинку на вул. Драгоманова, 27.
РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності.